Испит из судске медицине у јануарско-фебруарском испитном року

Потребно је да сви студенти који су пријавили испит из судске медицине (било у јануарском, било у фебруарском року) потврде излазак на испит попуњавањем  упитника на Ретикулуму (линк за потврду) у периоду од понедељка 7. фебруара (од 8.00) до среде 9. фебруара (до 23.59). Дакле, потврду морају поново урадити и студенти који су у јануарском року већ потврдили испит.

Предиспитни тест  одржаће се у амфитеатру Силос у понедељак 21. фебруара 2022. године са почетком у 8.00 часова.  За припрему теста користи се званични уџбеник из судске медицине и материјали доступни на Ретикулуму. Тест се састоји из 20 питања и доноси 20 поена у укупном формирању оцене. Да би положио, студент мора тачно да одговори на 60% питања (12 питања). Студенти који положе тест, стичу право на излазак на усмени део испита. Тест важи само у једном испитном року.

Тест полажу сви студенти, укључујући и генерацију која је слушала судску медицину у току школске 2020/2021.